default

Prvá návšteva

Pred príchodom

Skôr ako sa k nám vyberiete, pozrite si náš e-shop. Práve tam si totiž môžete zakúpiť tie najvýhodnejšie vstupenky. Potom si ich jednoducho vytlačte alebo stiahnite do mobilného telefónu. V pokladni Vám ich načítame. Nezabudnite si pri kúpe premyslieť, či chcete ísť aj do wellnessu. A ak sa Vám žiada masáž alebo iná relaxačná procedúra, rezervujte si ju vopred. Istota je istota.

Ak vám pri plánovaní cesty napadne otázka "Kedy je najvhodnejší čas na návštevu Aquaparku Senec?" - nakuknite do Kalendáru podujatí a pozrite si prehľad atrakcií, aby ste zistili, ktoré sú v prevádzke.

A ak si náhodou niečo zabudnete, hneď za turniketmi máme malý Aqua Shop. Môžete si tu kúpiť plavky, papuče, pomôcky na plávanie, hygienické potreby a mnohé iné. Župan a uteráky si ale kupovať nemusíte, radi vám ich za poplatok požičiame.

Ak prídete s kočíkom, môžete si ho vziať len do vonkajšieho areálu, ak je už v prevádzke. Do interiéru si môžete vziať "vajíčko" - to Vám radi aj požičiame.

Počas celého roka poskytujeme zľavy pre študentov, deti, seniorov alebo zdravotne postihnutých. Kompletný cenník si môžete pozrieť TU

AKO K NÁM

Či už idete autom, vlakom alebo autobusom, cesta k nám je veľmi jednoduchá. Autom môžete dokonca zaparkovať bezplatne priamo pred Aquaparkom/SAI Wellness.

PARKOVANIE

Prišli ste k nám autom? Tak zaparkujte priamo na našom súkromnom parkovisku. Nezabudnite si vziať parkovací lístok a ten pri odchode ukázať v pokladni, kde Vám ho odblokujeme. Parkovanie tak budete mať zdarma!

POKLADNE

Pri pokladni si pripravte všetko potrebné - vopred kúpený voucher majte v elektronickej podobe alebo vytlačený u seba. Ak máte nárok na niektorú zo zliav, pripravte si potrebné doklady. Deti do nedovŕšených 6 rokov majú vstup zdarma.

V pokladni dostanete náramok s čipom, ktorý budete mať na ruke - alebo na nohe, kde je Vám to pohodlnejšie. Prostredníctvom čipu si v celom areáli zakúpite, na čo len máte chuť. Platíte, až keď odchádzate. S čipom dostanete aj bloček. Ten si uschovajte, v prípade, že by ste čip náhodou stratili. Nikdy neviete...

A hor sa do šatne a vpred zážitkom.

ŠATNE

Žiadne rozdeľovanie mužov a žien. Šatne sú spoločné. V prvom rade si priložte náramok s čipom na čítačku skriniek. Tá Vám automaticky vyberie a otvorí skrinku. Tú si jednoducho zamknete zatvorením. Ak si ju chcete otvoriť, opäť priložte svoj čip na čítačku. Klenoty, peniaze vo vyššej hotovosti a iné cennosti Vám odporúčame ponechať si doma.

Samozrejmosťou sú v šatniach aj prezliekacie kabínky. Pred vstupom do bazénovej haly alebo priestoru wellness sa nezabudnite osprchovať v oddelených sprchách pre mužov a ženy.

V letnom období sa môžete rozhodnúť pre uloženie vecí vo vonkajších šatniach. Stačí len po prejdení turniketu prejsť von prvými dverami. Budovy s vonkajšími šatňami určite neprehliadnete.

BAZéNOVá HALA

Do bazénovej haly vojdete hneď, ako vystrčíte nos zo spŕch. Tropické ovzdušie máme v hale celoročne. Von môžete preplávať alebo prejdete dverami na boku bazénovej haly. Každý z bazénov má pri sebe informačnú tabuľku, na ktorej je napísaná aktuálna teplota vody. Hĺbka bazénov je uvedená pri vstupe do bazéna.

Keď sa v bazénovej hale vydáte po schodoch nahor, nájdete tam Aqua bar s posedením a detský kútik. Za dverami je Reštaurácia plná dobrôt.

A ako je to s ležadlami?

Tie čakajú len na vás, kým si na nich budete lebediť. Naopak, nečakajú na odkladanie vecí. Kapacita ležadiel je obmedzená, odporúčame si vziať jedno ležadlo, prípadne dve pre početnú rodinu. Nech je spokojný každý.

PLAVčíCI

Plavčíci a plavčíčky sú šéfovia bazénov a atrakcií. Sú tu, aby pomohli, aby chránili vaše bezpečie. Bezpečnostné pokyny sú u nás vytvorené tak, aby ste boli v čo najväčšom bezpečí. Tak ich, prosíme, s láskou k sebe aj druhým dodržujte.

NA čO si pamätať?

  • V celom areáli platí zákaz skákania do vody. 
  • Ak sa chcete zabaviť s loptou, prosíme, používajte ju opatrne. Tak, aby ste neohrozili návštevníkov okolo seba.
  • Neutekajte. Môžete sa pošmyknúť a môže prísť k úrazu.
  • V celom areáli nie je povolené konzumovať vlastné jedlo. Hlad zaženiete v Reštaurácii, bare alebo ostatných gastronomických prevádzkach.
  • Areál je nefajčiarsky. Máme ale špeciálne fajčiarske zóny, ktoré nájdete vo vonkajších priestoroch.
  • Dbajte na čas strávený nepretržite vo vode. Deťom odporúčame dať si prestávku napríklad v našom detskom kútiku na poschodí bazénovej haly. A nezabudnite sa ani občerstviť.

A čo keď sa niečo predsa len prihodí? 

  • Našli ste čipový náramok? Odovzdajte ho najbližšiemu zamestnancovi - napríklad plavčíkovi, alebo ho odneste do pokladne.
  • Stratilo sa Vám dieťa? Požiadajte o pomoc pri hľadaní plavčíka, alebo jedného z manažérov, keď bude nablízku.
  • Našli ste stratené dieťa? Vezmite ho so sebou za prvým zamestnancom, ktorého uvidíte.
  • Potrebujete ošetrenie? Choďte za plavčíkom, zaškolený personál vám pomôže.

tobogány

V zimnej sezóne sa môžete vyblázniť na našom celoročnom tobogane. Pre najmenšie detičky je k dispozícii malá šmykľavka v detskom bazéne. V lete pribúdajú ďalšie dve toboganové veže plné adrenalínových šmykľaviek a toboganov pre deti aj dospelých. Pri každej atrakcii nájdete informačnú tabulu: Koľko rokov musím mať? Aký musím byť vysoký? Je to náročné? Odpovede nájdete aj na našom webe. A keď budete na mieste diania, myslite na to, že plavčík je tam pre vašu bezpečnosť. Tak ho poslúchajte.


WELLNESS

Aquapark Senec nie je len adrenalín a kúpanie. Zrelaxovať môžete aj v našom luxusnom wellness. Prejsť do spa môžete z bazénovej haly, alebo si môžete zakúpiť vstup priamo do SAI Wellness cez samostatný vchod a pokladňu. Ešte predtým, než vyrazíte do nášho wellness sveta, pozrite sa na web. Nech vám neuniknú saunové ceremoniály s našimi saunamastermi alebo špeciálne podujatia. Rezervovať si môžete aj masáž či iné relaxačné procedúry.

Do SAI Wellness môžete vstúpiť len od 18 rokov. Celý priestor nášho spa je úplne bezplavková, tichá a bezmobilová zóna. Neberte si so sebou ani žiadne tašky a batohy, tie nechajte v šatňovej skrinke. Občerstviť sa môžete v SAI Bare a keď máte zakúpený SPA vstup, v cene máte aj neobmedzený prechod do AQUA zóny.

REštaurácia

Keď u nás jete a pijete, všade sa pípate čipovým náramkom. Platí sa až pri odchode. Domáce alebo zahraničné jedlá? Mäso, sladké alebo šaláty? Je len na vás, na čo máte práve chuť. Z našej Reštaurácie si v teplom počasí môžete užiť aj výhľad na vonkajší areál Aquaparku. V lete sú okrem nej a barov otvorené aj bufety s pizzou, palacinkou, burgrom či grilovanými špecialitami a inými dobrotami. Dobrú chuť.

STRATY A NáLEZY

Čo keď stratíte svoj čipový náramok? Odkladajte si bloček, ktorý ste dostali v pokladni. Dostavte sa aj s bločkom tam a situáciu vyriešime.

Podarilo sa vám stratiť niečo iné? V takom prípade zájdite opäť k pokladni, prípadne nás kontaktujte na infolinke. Stratené veci z hygienických dôvodov uschovávame tri dni.

odchod z areálu

Ste príjemne unavení - či už z relaxu alebo zo zábavy na toboganoch? Tak to sa asi blíži cesta domov. Keď sa osprchujete a prezlečiete, zostáva zaplatiť útratu na náramku. Nezabudnite predložiť aj parkovací lístok, pokiaľ ste k nám prišli autom. A potom už môžete ísť s radosťou a krásnym pocitom domov.

Idete s deťmi?

Ak máte detičky mladšie než 6 rokov, vstup do Aquaparku majú zdarma. Starším deťom od 6 do 18 rokov sú určené zvýhodnené vstupenky. Pre potvrdenie veku dieťaťa si prosím pripravte doklady (napríklad kartičku zdravotnej poisťovne).

študujete alebo ste učiteľ?

Aj študenti majú nárok na zvýhodnené vstupné. Ak máte so sebou ISIC kartu a menej než 27 rokov, zľava je vaša. Nezabúdame ani na našich učiteľov. Dôležité je predložiť ITIC.

ste senior?

Tak to sa vám mimo letnej sezóny oplatí prísť v pondelok. Pondelky totiž patria seniorom. Vďaka tomu získate celodennú vstupenku za extra výhodnú cenu. Za výhodnejšie vstupné ale máte nárok aj akýkoľvek iný deň. Stačí nám ukázať doklad, že máte viac ako 60 rokov.

ste zťp/zťp-s?

Aj pre vás máme zvýhodnené vstupné. Stačí predložiť doklad o zdravotnom postihnutí. V prípade ZŤP+S má sprievod nárok na vstupné zdarma.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa pozrieť na Často kladené otázky, alebo nám napíšte na info@aquaparksenec.sk.