default

Ako sa k nám dostanete

Autom

Z diaľnice D1 máte 2 možnosti:

  • križovatka Senec: na prvom kruhovom objazde smer centrum, na kruhovom objazde pri Bille smer Trnava (doľava), prejdete cez mesto, na kruhovom objazde pri LIDLI pokračujte rovno na smer Reca. 
  • križovatka Blatné: na kruhovom objazde pri Lidli pokračujete vľavo smer Reca. AQUAPARK Senec sa nachádza na pravej strane. 

Využiť môžete celoročne bezplatné parkovisko pred hlavnou budovou, v letnej sezóne je k dispozícií veľké letné parkovisko (hneď vedľa hlavnej cesty smer Reca). 

Vlakom

Zo železničnej stanice Senec (Železničná ulica) sa prejdete pešo cca 15-20 minút, popri areáli Slnečných jazier, cez Rybársku a Štefánikovú ulicu.

Autobusom

Z autobusovej stanice (Šafáriková ulica) trvá cesta pešo cca 20-25 minút. Cez Krátku ulicu prejdete na hlavnú cestu cez Námestie 1. mája, pokračujete doľava smer LIDL stále rovno smer Reca.

V rámci mesta Senec môžete využiť mestskú autobusovú dopravu: Cestovný poriadok mestského autobusu v Senci: https://www.senec.sk/sk/aktualita/cestovny-poriadok-mestskej-autobusovej-dopravy-senec

Najbližšia zastávka k AQUAPARKU Senec je na Štefánikovej ulici, potom pokračujete pešo cca 5 minút.