default

Masáže

Zimná PONUKA MASÁŽÍ a špeciálnych procedúr

MASÁŽE

sAi masáž chrbta alebo nôh 30 min

Klasická masáž na uvoľnenie stuhnutej šije alebo odstránenie bolesti Vašich nôh.

30 min, od 35,10 €

SAi celotelová masáž 60 min

Klasická masáž na uvoľnenie stuhnutých svalov a bolesti chrbtice.

60min, od 44,10 €

SAi celotelová masáž 90 min

Klasická masáž na uvoľnenie stuhnutých svalov a bolesti chrbtice.

90 min, od 53,10 €

Terapeutická masáž 60 min

Klasická hĺbková regenerujúca terapeutická masáž pomáha dokonale odstrániť napätie svalov, stuhnutú šiju a bolesti chrbta. Švédske masážne techniky sú zamerané na krížové svalové vlákna. Spolu so strečingom Vám vrátia stratenú energiu.

60 min, cena od 40,50 €

persolizovaná masáž s pílingom 90 min

Čaká Vás obnovujúci píling a povzbudzujúca relaxačná masáž pre hladkú a jemnú pokožku a uvoľnenie napätia. Vyberiete si masážny produkt a telový píling s unikátnou textúrou a vôňou podľa Vášho výberu. 

90 min, cena od 71,10 €

persolizovaná masáž 60 min

Čaká Vás aromatický únik pred stresom s relaxačnou masážou pre uvoľnenie napätia. Vyberiete si masážny produkt s unikátnou vôňou podľa Vášho výberu. 

60 min, cena od 53,10 €

Špeciálne procedúry

HAnakasumi 90 min

Výnimočné ošetrenie inšpirujúce sa japonskou kultúrou a Japonským očistným kúpeľom. Vôňa čerešňových kvetov, jemný enzymatický píling celého tela z ryžového púdru, špeciálna uvoľňujúca masáž nôh a relaxačná masáž celého tela pôsobia ako balzam na Vaše zmysly. 

90 min, cena od 71,10 €

HAMMAM 120 min

Tradičný turecký rituál slúžiaci na mentálnu a telesnú očistu tela a duše podľa pôvodných osmanských zvykov. Súčasťou je predhriatie tela v parnej saune, očista medovým mydlom a penová celotelová masáž.

120 min, cena od 89,10 €

Sensation Orientales 100 min

Špeciálne telové ošetrenie inšpirované Orientom, s vôňou jantáru a myrty. Nová masážna technika, ktorá zmierňuje napätie tela, napomáha celkovej relaxácii a spája prvky strečingu a mobilizácie. 

100 min, cena od 89,10 €

Indonésie Ancstrale 60 min

Originálne exotické ošetrenie inšpirované zdedenými indonézskymi rituálmi. Táto masáž sa vyznačuje silnou relaxáciou, ktorú navodzuje aj použitie jazmínu a santalového dreva v samotných prípravkoch. 

60 min, cena od 62,10 €

Omladzujúce detoxikačné ošetrenie 60 min

Základný zoštíhľujúci rituál s 2 senzorickými formulami. Výsledkom je perfektná silueta, spevnenie kontúr tela a omladenie tela s preukázateľnou účinnosťou. 

60 min, cena od 62,10 

Objednať sa na masáže a špeciálne procedúry môžete na tel. čísle : 0903 476 480