Pracovné príležitosti v našej spoločnosti

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec, a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci (na okraji známeho letoviska Slnečné jazerá) 3 zariadenia zamerané na relax a regeneráciu:
  • AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi  (zimná prevádzka: bazénová hala, vonkajší výplavový bazén, plavecký bazén, letná prevádzka: atraktívny vonkajší areál s ďalšími bazénmi a atrakciami)
  • SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén
  • SAI Wellness Senec - moderné wellness centrum  (8 sáun, 3 vírivky, Kneippov kúpeľ, masáže a celotelové ošetrenia, saunové ceremoniály,...)

Ak ste človek, ktorý si uvedomuje, čo to znamená "spokojný a oddýchnutý návštevník"  a ste tímový hráč, vieme si predstaviť, že by ste sa u nás uplatnili.

Aktuálne  voľné pracovné miesta:

1. Koordinátor skladu

TPP, termín nástupu: 01.05.2018
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.3.2018

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • samostatné objednávanie, príjem, skladovanie, ošetrovanie, výdaj tovaru a surovín
  • príjem a výdaj tovaru do odbytových stredísk
  • samostatné kvantitatívne, prípadne kvalitatívne preberanie tovaru a potravín
  • skladové hospodárstvo
  • vedenie skladu drobného hmotného majetku a pomocného materiálu
  • vedenie predpísanej evidencie skladových zásob
  • nakladanie a skladanie tovaru
  • inventarizácia

Požiadavky na zamestnanca:
  • Bydlisko Senec + okolie výhodou
  • Minim. stredoškolské s maturitou
  • Do uvedenj práce Vás kompletne zaškolíme
  • Ostatné znalosti:
  • Skladové hospodárstvo - základy
  • Microsoft Excel - základy
  • Vodičský preukaz B

Platové podmienky dohodou

Zamestnanecké benefity: Relaxačné služby spoločnosti

Ak Vás táto  pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis na mailovú adresu: prevadzka@aquaparksenec.sk.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.
Ďakujeme za pochopenie.