Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 Swimaréna


SWIMARÉNA Senec vznikla v lete 2013 prekrytím plaveckého bazéna, ktorý bol predtým súčasťou vonkajšieho areálu AQUAPARKU, čím vznikla v Senci krytá plaváreň s 25-metrovým bazénom s možnosťou samostatného vstupu.

Každý deň - od pondelka do nedele máte možnosť prísť si intenzívne zaplávať v čase od 6.00 do 22.00 hod. 

Teplota vody v plaveckom bazéne sa pohybuje od 25°C do 27 °C.  Bazén je rozdelený na 5 plaveckých dráh.

Vstupy pre plavcov sú na 75 minút (predpoklad: 60 minút v bazéne + 15 minút čas potrebný na osobnú hygienu, pričom čas v bazéne závisí od každého plavca - dámy potrebujú určite viac času stráviť po plávaní v šatni ako chlapci:) )

Cez víkendy, prázdniny a sviatky môžu naši návštevníci, ktorí si zakúpili vstup do AQUAPARKU využiť aj bonusový prechod do SWIMARÉNY.

Do SWIMARÉNY je vstup cez recepciu AQUAPARKU.


Letná sezóna (júl - august)

Počas letných mesiacov júl a august je SWIMARÉNA súčasťou vonkajšieho areálu AQUAPARKU (otvorené denne od 9:00 do 21:00 hod.), bez možnosti samostatného vstupu na plávanie.

  

 

cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.