• - Od pondelka 23. mája do piatku 27. mája 2016 bude v čase od 09:00 do 15:00 hod. prebiehať vo SWIMARÉNE školský plavecký výcvik. Z toho dôvodu nebudú v uvedenom čase voľné plavecké dráhy pre verejnosť.

  • - V dňoch 23., 24. a 25.5.2016 nebudú z dôvodu čerpania dovolenky prebiehať rehabilitačné cvičenia na chrbticu.  
     
  • - Od 1.6. do 31.8. 2016 bude SAI Wellness z dôvodu technickej odstávky zatvorené.

  • -NOVINKA: Každý piatok od 7:00 do 8:00 hod. bude v SWIMARÉNE prebiehať plavecký výcvik pre dospelých. Ak máte záujem, viac info na tel. 0910 909 908.

  • - Dovoľujeme si Vás informovať, že 14.3.2016 sme otvorili pre návštevníkov AQUAPARKU novú prevádzku občerstvenia SUBWAY. Pre ostatných okoloidúcich otvoríme tiež, už čoskoro.

  • - SNACK BAR na poschodí v bazénovej hale bude otvorený vždy v piatok popoludní a cez víkendy, prázdniny a sviatky počas otváracích hodín Aquaparku.

  • - Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

  • - Spoločnosť PAREA s.r.o. je výhradným a nezávislým distribútorom informačnej brožúry AQUAPARKU Senec s kupónmi  na akciové celodenné vstupy: 1+1 vstupenka ZDARMA. 


Ďakujeme za pochopenie.  

 O Sai wellness Senec

SAI Wellness je ideálnym miestom, pre tých, ktorí hľadáte novú dimenziu saunovania. Potrebujete odpočinok, relax a ticho, či ste fanúšikom sauny.

V Sai Wellness zastávame filozofiu životnej harmónie, fyzickej a psychickej pohody, symbiózu tela a duše.  Našou prioritou je Vaše zdravie a dokonalý oddych, o ktorý sa postará kvalifikovaný tím zamestnancov. S profesionálnym a priateľským prístupom vytvárame prostredie pre šťastného a spokojného zákazníka. 

Na vlastnej koži pocítite účinky zážitkového saunovania, vďaka obľúbeným SAUNOVÝM CEREMONIÁLOM. Okúste saunu trochu inak a nechajte sa previesť svetom wellness po boku profesionálnych saunových animátorov.

Relaxačnú atmosféru Vášho pobytu si môžete spríjemniť návštevou SAI INŠTITÚTU KRÁSY. Doprajte si pôžitok z niekoľkých druhov klasických a orientálnych masáží, telových rituálov, a kozmetických ošetrení pleti s kvalitnou kozmetickou značkou Sothys Paris.

Vo WELLNESS BARE s obsluhou si môžete vychutnať ponuku Organických sypaných čajov, Lavazza kávičky, alebo sa občerstviť formou zdravého mini snacku.

Predĺžiť Váš pobyt si môžete aj vďaka možnosti priameho prechodu do AQUAPARKU SENEC, kde na Vás čaká množstvo atrakcií a zábavy.


Čo u nás nájdete:

● Priestranné wellness  s rozlohou 735m2                                                                        

● 9 sáun (Eukalyptová parná sauna, Sauna Ruská baňa, Soľná sauna, Turecká sauna-Hammam, Bambusová sauna, Aromatická parná sauna, 2 x infra sauna, Fínska suchá sauna)

● Kneipov kúpeľ

● 2 whirlpool bazény

● Ľadopád

● Zážitkové sprchy

● Japonská záhrada s vonkajším ochladzovacím bazénom, vírivku a suchou fínskou saunou

SAI Inštitút krásy – profesionálne ošetrenia pleti, celotelové masáže a rituály BIOkozmetikou LA CREMERIE

● Prostredie saunového sveta dopĺňa oddychová časť s lehátkami, s výhľadom na japonskú kamienkovú záhradu

● Každý deň netradičné saunové ceremoniály a saunové divadlo podľa aktuálneho harmonogramu

● Vždy tretí utorok v mesiaci DÁMSKY DEŇ

●  V zimnej sezóne každý piatok nočné saunovanie: Wellness večer v AQUAPARKU Senec

● Wellness bar


Pobyt v SAI Wellness môže byť pre vás tým pravým zážitkom. 

cvicenie-chrbtica.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.