Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 O Sai wellness Senec

SAI Wellness je ideálnym miestom, pre tých, ktorí hľadáte novú dimenziu saunovania. Potrebujete odpočinok, relax a ticho, či ste fanúšikom sauny.

V SAI Wellness zastávame filozofiu životnej harmónie, fyzickej a psychickej pohody, symbiózu tela a duše.  Našou prioritou je Vaše zdravie a dokonalý oddych, o ktorý sa postará kvalifikovaný tím zamestnancov. S profesionálnym a priateľským prístupom vytvárame prostredie pre šťastného a spokojného zákazníka. 

Na vlastnej koži pocítite účinky zážitkového saunovania, vďaka obľúbeným SAUNOVÝM CEREMONIÁLOM. Okúste saunu trochu inak a nechajte sa previesť svetom wellness po boku profesionálnych saunových animátorov.

Relaxačnú atmosféru Vášho pobytu si môžete spríjemniť návštevou SAI INŠTITÚTU KRÁSY. Doprajte si pôžitok z niekoľkých druhov masáží a celotelových rituálov, na ktoré používame kúpeľnú kozmetiku prestížnej talianskej značky COMFORT ZONE.

Vo WELLNESS BARE s obsluhou si môžete vychutnať ponuku organických sypaných čajov, Lavazza kávičky, alebo sa občerstviť formou zdravého mini snacku.

Predĺžiť Váš pobyt si môžete aj vďaka možnosti priameho prechodu do AQUAPARKU SENEC, kde na Vás čaká množstvo atrakcií a zábavy.


Čo u nás nájdete:

● Priestranné wellness  s rozlohou 735m2                                                                        

● 8 sáun (NOVÁ väčšia sauna Ruská baňa, Soľná sauna, Turecká sauna-Hammam, Bambusová sauna, Aromatická parná sauna, 2 x infra sauna, NOVÁ vonkajšia fínska suchá sauna)

● Kneippov kúpeľ

● 2 whirlpool bazény

● Ľadopád

● Zážitkové sprchy

● Japonská záhrada s vonkajším ochladzovacím bazénom, vírivku a suchou fínskou saunou

SAI Inštitút krásy – profesionálne celotelové masáže a rituály kúpeľnou kozmetikou COMFORT ZONE

● Prostredie saunového sveta dopĺňa oddychová časť s lehátkami, s výhľadom na japonskú kamienkovú záhradu

● Každý deň netradičné saunové ceremoniály a saunové divadlo podľa aktuálneho harmonogramu

● Vždy tretí utorok v mesiaci DÁMSKY DEŇ (september - jún) 

●  V zimnej sezóne každý piatok a sobotu nočné saunovanie: Wellness večer v AQUAPARKU Senec

● Wellness bar


Pobyt v SAI Wellness môže byť pre vás tým pravým zážitkom. 

cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.