Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 Návštevný poriadok

Našou prioritou je zabezpečiť Vaše pohodlie a bezpečný pobyt v priestoroch SAI WELLNESS, preto si Vás dovoľujeme požiadať o dodržanie nasledujúcich pokynov - wellness etikety. 


SAI WELLNESS - SAUNY

1. LÁSKAVO VÁS ŽIADAME, ABY STE DO PRIESTOROV SAI WELLNESS NEVSTUPOVALI S VLASTNÝM OBČERSTVENÍM.

2. SAI WELLNESS JE BEZPLAVKOVÁ ZÓNA, ZÁKAZ VSTUPU V PLAVKÁCH.

3. VSTUP DO SÁUN JE POVOLENÝ IBA V PLACHTÁCH ALEBO ZÁSTERKÁCH, KTORÉ DOSTANE KAŽDÝ NÁVŠTEVNÍK NA RECEPCII.

4. KAŽDÝ NÁVŠTEVNÍK SA VO WELLNESS PRIESTOROCH POHYBUJE ZAHALENÝ V PLACHTÁCH ALEBO ZÁSTERKÁCH.

5. PROSÍME, REŠPEKTUJTE TICHO A SÚKROMIE HOSTÍ.

6. PRED VSTUPOM DO BAZÉNOV, SÁUN A PRED OŠETRENIAMI POUŽITE SPRCHU.

7. POČAS POBYTU V SAI WELLNESS SI VYPNITE MOBILNÉ TELEFÓNY, ODLOŽTE KAMERY A FOTOAPARÁTY.

8. V CELOM PRIESTORE SAI WELLNESS JE PRÍSNE ZAKÁZANÉ FAJČIŤ.

9. ĎAKUJEME, ŽE POUŽITÉ PLACHTY ODKLADÁTE DO ZBERAČOV.

10. OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE NEMÔŽEME NIESŤ ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ ZA AKÚKOĽVEK NEHODU ALEBO ZRANENIE NÁVŠTEVNÍKA V SAI WELLNESS.

11. SAI WELLNESS NENESIE ZODPOVEDNOSŤ ZA STRATU ALEBO POŠKODENIE OSOBNÝCH VECÍ.


SAI WELLNESS - MASÁŽE

12. SAMOZREJMOSŤOU JE VYPÍSANIE ZDRAVOTNÉHO DOTAZNÍKA PRED KAŽDOU NOVOU PROCEDÚROU, KTORÝ DOSTANETE PRI PRÍCHODE NA RECEPCIU. PRED A PO PROCEDÚRE ODPORÚČAME PRIJÍMAŤ ZVÝŠENÉ MNOŽSTVO TEKUTÍN. ODPORÚČAME VÁM OBMEDZIŤ PRÍJEM KÁVY A ALKOHOLU NA MINIMUM.

13. SAI WELLNESS SI VYHRADZUJE PRÁVO ODMIETNUŤ VYKONANIE PROCEDÚRY ALEBO NAVRHNUTIE ALTERNATÍVNEHO OŠETRENIA V PRÍPADE VÝSKYTU KONTRAINDIKÁCIE. VYHRADZUJEME SI PRÁVO NEOŠETRIŤ KLIENTA, KTORÝ JE POD VPLYVOM ALKOHOLU ALEBO DROGY.

14. BOHUŽIAĽ, PREDĹŽIŤ PLÁNOVANÚ DĹŽKU OŠETRENIA BEZ OBMEDZENIA OSTATNÝCH KLIENTOV NIE JE V NAŠICH MOŽNOSTIACH.

15. V PRÍPADE NESKORÉHO PRÍCHODU BUDE OŠETRENIE ZODPOVEDAJÚCO SKRÁTENÉ BEZ NÁROKU NA UPLATNENIE ZĽAVY. AK MEŠKANIE SPÔSOBÍ, ŽE ZOSTÁVAJÚCI ČAS NIE JE DOSTATOČNÝ NA VYKONANIE PROCEDÚRY, BUDE VÁM OŠETRENIE ZRUŠENÉ.

16. V PRÍPADE ZRUŠENIA VAŠEJ OBJEDNÁVKY PROSÍM, UPOZORNITE PRACOVNÍKOV RECEPCIE SAI WELLNESS NA TEL.Č.: 02/45648022 NAJNESKÔR DO 12H OD REZERVÁCIE.


17. PRIESTORY SAI WELLNESS SÚ PRÍSTUPNÉ NÁVŠTEVNÍKOM OD 18 ROKOV.

18. NÁVŠTEVNÍCI, KTORÍ V PRIESTOROCH SAI WELLNESS NEBUDÚ REŠPEKTOVAŤ WELLNESS ETIKETU, BUDÚ UPOZORNENÍ, ABY OPUSTILI NAŠE WELLNESS CENTRUM.

 

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

 

 

 

cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.