Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 Jarné bonusy pre verných


Od 17. marca do 17. apríla 2017 Vám pri kúpe permanentky nabijeme až o 30% bodov viac.

Pri kúpe permanentky v hodnote 100€ dostanete od nás BONUS 20% bodov, teda spolu 120 bodov.

Pri kúpe permanentky v hodnote 200€ dostanete od nás BONUS 30% bodov, teda spolu 260 bodov.


Bodové permanentky sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chodia k nám pravidelne plávať, relaxovať do bazénov alebo saunovať sa do wellness. Permanentku môžete využiť aj počas letnej sezóny, kedy je v prevádzke aj vonkajší areál a všetky letné atrakcie.

Permanentke sa určite poteší aj niekto z Vašich blízkych alebo kolegov - môžete ju využiť ako darček.


Body z permanentky môžete využiť na zakúpenie vstupov do všetkých 3 našich prevádzok (AQUAPARK, SAI Wellness, SWIMARÉNA) podľa aktuálne platného cenníka:

  • 3-hodinové vstupy do SAI Wellness - pre dospelé osoby (dámske dni, wellness večery, ...)
  • 3-hodinové vstupy do AQUAPARKU (dospelí, deti,....)
  • 3-hodinové alebo celodenné SPA vstupy  (AQUA + SAI)
  • vstupy na Wellness večery (dospelí)
  • 75- minútové vstupy do SWIMARÉNY (dospelí, deti, ...)

1 € = 1 bod

Platnosť permanentky je 1 rok od dátumu zakúpenia, permanentku si môžete po vyčerpaní kreditu opätovne dobíjať.

Z permanentky (pri dostatočnom kredite) môžete pri jednej návšteve čerpať aj viac vstupov podľa Vašej potreby (napr. 2x dospelí alebo 2x dospelí + 3x dieťa, alebo 2x senior + 2x dieťa - ako potrebujete)

Permanentkou nie je možné platiť za prechody medzi jednotlivými zónami (AQUAPARK - SAI Wellness a naopak, ...), za služby (napr. masáže o ošetrenia v SAI Wellness), za konzumáciu a parkovné. Tieto služby sa Vám načítavajú na elektronický čipový náramok a tie môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou v pokladni pri odchode.

Permanentky si môžete zakúpiť v pokladni AQUAPARKU Senec alebo SAI Wellness Senec.

Ak nemáte cestu okolo alebo nestíhate prísť do 17. apríla 2017, môžete si akciovú permanentku objednať mailom na marketing@aquaparksenec.sk. Pošlite nám svoje meno a adresu, obratom Vám pošleme zálohovú faktúru a po pripísaní úhrady na náš účet Vám poštou pošleme nabitú permanentku.

Ďakujeme za Vašu priazeň.


cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.