Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 SAI Inštitút krásy


Vitajte vo svete krásy, pohody a relaxu.

V SAI Inštitúte krásy Vám ponúkame tradičné i inovatívne masáže a telové rituály. Spolupracujeme s prestížnou talianskou kozmetikou COMFORT ZONE. 

COMFORT ZONE je oceňovaná kúpeľná značka založená v roku 1997 v talianskej Parme. Ponúka účinné prípravky pre profesionálnu kúpeľnú i domácu starostlivosť. Produkty tejto exkluzívnej kozmetickej značky sú špeciálne vyvinuté pre zdravie a vitalitu pokožky, tela a duše.

Vďaka našim profesionálnym spa terapeutom dostanete nadštandardnú staroslivosť.

Masáže si môžete vychutnať samostatne, alebo si pobyt u nás môžete predĺžiť a spestriť návštevou saunového sveta SAI Wellness, vďaka čomu si dokážete maximálne odpočinúť.

Ku každej masáži alebo ošetreniu dostanete od nás ako pozornosť malé občerstvenie (čaj a ovocie).

Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky MASÁŽI A CELOTELOVÝCH RITUÁLOV:


ZÁBALY:

Bahenný zábal Bagni di Pisa Thermal Mud 

Veľmi aktívne detoxikačné a zoštíhľujúce ošetrenie termálnou vodou z Bagni di Pisa proti celulitíde. Kombinácia komplexu účinných látok a masáže inšpirovaná “Kabatovou technikou“ plet’ obnoví, spevní a aktivuje podkožné tkanivo. Výsledkom je viditeľne omladená pokožka.

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena: 60 € 


Bahenný zábal Grotta Giusti Mud 

Revitalizujúca bahenná maska na celé telo. Očisťuje, detoxikuje, tonizuje a podporuje energiu a vitalitu. Ošetrenie je vhodné aj pre mužov na uvoľnenie napätých a boľavých svalov a kĺbov.

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena: 60 € 


OBNOVA:

Aromasoul Ritual Scrub 

Obnovujúci a vyživujúci peelingový rituál spojený s povzbudzujúcou masážou tela pre hladkú, jemnú a žiarivú pokožku.

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena: 60 € 


DETOXIKÁCIA:

Masáž himalájskou soľou 

Spoznajte účinok 250 miliónov rokov starej prírodnej himalájskej soli na pleť a organizmus, ktorá spolu s masážnou technikou Comfort Zone a prírodnými produktami zaručí efektívnu detoxikáciu, stimuluje metabolizmus, odstráni bolesti svalov a kĺbov, zlepší krvný obeh, pomôže pri zoštíhľujúcej kúre a dodá energiu.

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena: 80 €  


RELAXÁCIA:

Oilo rituale (kozmetika LA CREMERIE) 

Hlboko relaxačné a personalizované ošetrenie celého tela čistými 100% prírodnými produktami, pričom vôňu esenciálného oleja si vyberiete sami.

Čas ošetrenia: 50 minút

Cena: 36 €  


Aromasoul elements massage 

Unikátny masážny rituál, ktorý vás prenesie do rôznych kútov Zeme: Orient, India, Stredozemie a Arabský svet.

Čas ošetrenia: 90 minút

Cena: 80 €  


Tranquility PRO SLEEP body ritual 

Jedinečný uvoľnujúci rituál inšpirovaný aztéckymi tradíciami. Kombinuje vzácne esenciálne oleje, jemné textúry, unikátne prírodné zložky a energiu ľudského dotyku. Poskytuje jedinečný zážitok hlbokej relaxácie a ukľudnenia. Dlhodobá hydratácia a výživa aj pre extrémne suchú pokožku, dlhotrvajúci pocit uvoľnenia, hebká pokožka a luxus. Nádherný a zmyselný spôsob, ako odbúrať stres a jeho vplyv na naše telo.

Čas ošetrenia: 100 minút

Cena: 90 € 


RELAX A ENERGIA:

Rituál Tribal Hammam

Arabský parný kúpeľ, tajomstvo Orientu. Orientálny rituál Hammam začína očistou a peelingom v Hammam saune s eukalyptovým mydlom z čiernych olív, použitím Kessa rukavíc. Nasleduje bahenný telový zábal s detoxikačným sopečným ílom-Rhassoul. Pôžitok sa prehĺbi počas 60 minútovej orientálnej masáže argánovým olejom. 

Čas ošetrenia: 120 minút

Cena: 70 € 


Tibetan sound 

Zastavte čas a nechajte sa pozvať na cestu hlbokej regenerácie tela i duše. Špeciálna masážna technika vytvorená pre značku Comfort Zone v tibetskom kláštore. Využíva silu tradičných bylín a energiu zvuku spievajúcich misiek, ktoré sa využívajú pri liečivých duchovných rituáloch budhistických mníchov.

Čas ošetrenia:120 minút

Cena:120 €


Na masáže a celotelové ošetrenia  v SAI Inštitúte krásy Vám odporúčame rezervovať si termín vopred. Uvedené služby Vám bez rezervácie poskytneme len v prípade voľných kapacít. Termín si môžete rezervovať na tel.: 02/45 64 80 22, 0903 476 480 alebo osobne na recepcii wellness centra.      

Zažite dokonalý relax v SAI Wellness Senec! 


                                

cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.