Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 Turecká sauna - HAMMAM


Ak Vás láka nielen vôňa, ale aj tajomstvo orientu alebo chcete v saune vyskúšať skutočný očistný rituál - pravý turecký HAMMAM je pre Vás ideálne miesto na relax.

Tradícia tureckých kúpeľov - Hammam pochádza z islamu, ktorý je založený na prísnych zásadách.  Parné kúpele boli pôvodne určené pre mužov, ktorí pobyt v kúpeľoch brali ako spoločenské stretnutia. 

Slovo hammam v niektorých arabských dialektoch znamená „kúpeľňa“ alebo „toaleta“ v iných dialektoch „ horúci prameň“. Ako súčasť tureckých tradícii je spojený s moslimskou vďačnosťou za vodu a čistotu.

Tradičný rituál tureckej masáže je vysoko intímny a upokojujúci zážitok, z tela sa odplavujú nečistoty a vytratia sa negatívne energie a emócie. Podobne ako pri suchej saune sa  vďaka tureckým kúpeľom  zlepšuje krvný obeh a prečisťuje pokožka. Hammam je vhodný aj pre tých, ktorí majú problémy s dýchaním alebo alergiami. Striedanie studeného a teplého prostredia je skvelým prostriedkom na zlepšenie imunitného systému. 


Vyskúšajte u nás:

ORIENTÁLNY RITUÁL HAMMAM  V 3 KROKOCH

Oddychový rituál začína očistou a pílingom s použitím čierneho eukalyptového mydla z olív, s Kessa rukavicami. Nasleduje telový zábal s detoxikačným sopečným ílom-Rhassoul. Pôžitok sa prehĺbi počas 60 minútovej orientálnej masáže argánovým olejom.

1. PARNÝ KÚPEĽ A PÍLING S ČIERNYM MYDLOM

Vyhrievaná sauna TURECKÝ HAMMAM s teplotou 38°C stimuluje cirkuláciu krvi a vtiahne vás do sveta relaxu a blahobytu.  Začiatky používania čierneho mydla siahajú až do dávnych dôb, kedy sa začalo využívať v tradičných Hammamoch ako telový píling a používa sa s Kessa rukavicami. Čierne mydlo je exfoliačná pasta vyrábaná z olív. Táto pasta sa nanáša na mokré telo v parnej miestnosti a nechá sa chvíľu pôsobiť pred umytím. Para spúšťa potenie, otvára póry a pomáha detoxikovať pokožku. Pokožka sa vypílinguje pomocou Kessa rukavíc a odstránia sa odumreté bunky.

2. RHASSOUL TELOVÝ ZÁBAL

Rhassoul je minerálny íl, ktorý pochádza z oblasti Stredného Atlasu v Maroku.

Pomáha očisťovať pokožku, pretože ako íl, má Rhassoul silnú schopnosť absorbovať mastnotu a toxíny. V príjemnom zábale relaxujete 30 minút, na vyhrievanej mramorovej lavici. Počas pôsobenia zábalu si vychutnáte masáž tváre a hlavy.

3. ORIENTÁLNA MASÁŽ  ARGÁNOVÝM  OLEJOM

Prináša okamžitú relaxáciu a uvoľnenie napätia. Ako je zvykom, oleje sú zložené z čistých prírodných látok. Pre intenzívnejší pocit uvoľnenia sa môže masáž robiť ohriatym olejom..


Čas ošetrenia: 120 minút

Cena: 70€                                                                                     

          

Na tento rituál Vám doporučujeme rezervovať si termín vopred. Bez rezervácie len v prípade voľných kapacít. Termín si môžete rezervovať na tel.: 02/45 64 80 22 alebo osobne na recepcii wellness centra.      


Tešíme sa na Vašu návštevu.


cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.