Od. 1. júna do 3. septembra 2017 je  AQUAPARK a SAI Wellness Senec v letnej prevádzke. Pozor zmena cenníka a otváracích hodín.

- Od 1. júla do 3. septembra 2017 je plavecký bazén (SWIMARENA) súčasťou letného areálu AQUAPARKU bez možnosti samostatného vstupu.


- Voľným vstupenkám do AQUAPARKU Senec, ktoré boli vydané v roku 2013 a staršie (2 a viac rokov) a nie sú označené čiarovým kódom, skončila platnosť ku dňu 31.12.2015.

- Platnosť starých vstupových permanentiek (vydaných v roku 2013 a starších)  je predĺžená do 31.12.2017.Ďakujeme za pochopenie.  

 Gastro služby


Reštaurácia SUBWAY® 

14.3.2016 sme na poschodí v bazénovej hale pre Vás otvorili novú reštauráciu SUBWAY® 

S viac ako 44.000 reštauráciami po celom svete je značka SUBWAY ® najväčším franchisingovým reťazcom predávajúcim sendviče. Reštaurácie SUBWAY® sa vo svete stali najvyhľadávanejšou prevádzkou občerstvenia pre ľudí hľadajúcich čerstvé, chutné a rýchle jedlo, ktoré má zároveň požadované nutričné hodnoty a je vhodné pre celú rodinu.  Všetky sendviče sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo v predajni. 

Od otvorenia prvej reštaurácie v Amerike v roku 1965 k dnešnému úspechu značky viedla zaujímavá a inšpiratívna cesta.

História značky SUBWAY®

Celý príbeh začal v meste Bridgeport v štáte Connecticut v USA, v lete roku 1965. Istý Fred DeLuca, ambiciózny 17-ročný absolvent strednej školy, hľadal spôsob, ako zarobiť financie na zaplatenie školného na vysokej škole. Rodinný priateľ Dr. Peter Buck navrhol Fredovi, aby si otvoril občerstvenie sa sendvičmi a zo zisku financoval svoje štúdium. Fred si vtedy od Dr. Bucka požičal tisíc dolárov a v auguste roku 1965 spoločne otvorili podnik s názvom "Pete's Super Submarines". Prvý rok predstavoval pre oboch podnikateľov veľkú výzvu a veľa práce. Za ďalší rok otvorili druhú prevádzku a rýchlo si uvedomili, že okrem iného, aj propagácia a dobrá reklama sú kľúčovým faktorom k úspechu v podnikaní. Názov reštaurácií bol neskôr skrátený z pôvodného Pete's Super Submarines na SUBWAY ® a prvýkrát bolo predstavené známe výrazne žlté logo. Fred a Peter si čoskoro osvojili správne riadenie podniku, a uvedomovali si, ako je dôležité zákazníkovi poskytnúť skvele pripravený, kvalitný produkt a perfektný zákaznícky servis. Zároveň dokázali držať prevádzkové náklady na nízkej úrovni a vyhľadávali dobré lokality pre otvorenie ďalších reštaurácií. Inšpirovaní úspechom si stanovili cieľ otvoriť počas 10 rokov 32 nových reštaurácií.

V roku 1974, kedy Fred a Peter vlastnili a prevádzkovali 16 reštaurácií v Connecticute, začali premýšľať o možnosti svoj koncept ponúknuť záujemcom, ktorí by ho chceli aj prevádzkovať. Svojich 32 reštaurácií teda už neotvorili, ale vďaka prepracovanosti svojho konceptu dokázali v roku 1974 začať rozvoj svojej značky, ktorá má v súčasnosti najviac otvorených reštaurácií na svete, viac ako 44,000. V súčasnosti sú všetky reštaurácie prevádzkované na základe franchisingovej licencie. Čo sa týka Freda DeLucy, ten svoju pôvodnú misiu dokončil. V roku 1971 dostal vysokoškolský titul z psychológie a stal sa úspešným podnikateľom. Fred pevne verí svojmu presvedčeniu, že aj cesta sa môže stať cieľom. Svoju cestu a úspech dnes zdieľa s tisíckami franchisantov SUBWAY ® po celom svete.

f1  f2

V našej reštaurácii pre Vás každý deň pečieme nové sendviče, ktoré si môžete dať naplniť podľa Vašich chutí. Okrem toho Vám pripravíme aj čerstvý zeleninový šalát, ktorý si tiež môžete dať namixovať podľa seba. Na čo všetko sa v našej novej reštaurácií môžete tešiť si môžete pozrieť na stránke SUBWAY SLOVENSKO.


HEINEKEN BAR

Vždy v piatok popoludní, cez víkendy, prázdniny a sviatky Vás pozývame na posedenie v príjemnom prostredí Heineken snack baru na poschodí v  bazénovej hale vedľa relaxačnej zóny. 

Heineken snack bar Vám poskytuje priestor na oddych pri osviežujúcich nielen miešaných nápojoch, kávičke alebo sladkom koláčiku.


Občerstvenie vo vonkajšom areáli (letná prevádzka)

Okrem samoobslužnej reštaurácie s letnou terasou, na poschodí v hlavnej budove, môžete vo vonkajšom areáli využiť:

  • 2 bufety s rýchlym občerstvením (vyprážané a grilované dobroty, hot-dog, varená kukurica,....)
  • 1 bufet so sladkou ponukou (palacinky, wafle, koláčiky, čerstvé ovocie,...)
  • 2 stánky so zmrzlinou
  • 1 stánok s pivom a nápojmi
  • Coctail bar v bazéne s Lazy River


Nazdravie a dobrú chuť!
cvicenie-floatfit.jpg eshop.jpg
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.